09.03.2020

Toto jsou každodenní rituály, které vedou k lepšímu stavu pleti.
Sepsaly jsme pro vás všechny kroky pro správné vyčištění.

Někdo má to štěstí nebo mu přála genetika a problémy s pletí se mu vyhýbají. Mezi faktory, které ovlivňují stav a kvalitu naší pleti nepatří jen to, co nám nadělila příroda, ale i stres, životní styl, výkyv hormonů a také prostředí, v kterém se pohybujeme.

 

První krok musíme udělat sami

První krok musí být z naší strany, je to stejné jako se cvičením, jedna dvě lekce vás nedostanou do starých džín, ale je třeba to brát jako změnu ve svém životě.

Dobrý pocit je první odměna za čas sobě investovaný. Když vytrváte, po chvíli se dostaví výsledky.

Stejně tak to je i s naší pletí.

 

Čištění pleti

Vyhněte se mýdlu a odličovacím ubrouskům. Stejně tak i oleje nepatří mezi nejvhodnější.

Jako ideální první krok doporučujeme čistící mléka. Důležité je dostatečné množství, aby nedocházelo k drhnutí pokožky tampónkem a to hlavně kolem očí, kde je kůže jemná. Proto je lepší emulzi vmasírovat a poté otřít vlažnou žínkou. Čistící mléka uvolňují nečistoty a navazuje na ně péče pleťovou vodou.

 

Pleťová voda

Odstraňuje uvolněné nečistoty a hloubkově pleť dočistí. Dbejte na používání jedné značky, kdy je složení těchto přípravků vytvořeno tak, aby se doplňovaly a navazovaly.

 

Proč na závěr pleťové tonikum?

Pleťové tonikum je nezastupitelné a to právě proto, že uzavře vyčištěné póry a hydratuje.

Vaši pleť sjednotí a budete se cítit svěže. Pokud patříte mezi ty, kterým nevyhovuje používání nočního krému, Perlage Tónico Facial jako závěrečná péče před spaním postačí díky svému jedinečnému složení.

 

Závěrem…

Pří výběru kosmetiky dbejte na složení a kvalitu.

Stejně jako si většina z nás raději zajde ke kadeřníkovi, než aby pokoušela štěstí s barvou před zrcadlem, tak i v péči o pleť je třeba se občas poradit s odborníkem. Náš obličej je vystaven vnějším vlivům nejvíce a stav naší pleti se odráží na naší spokojenosti a naopak. Čištění pleti a závěrečná péče je základ, stejně tak investice do kvalitních produktů, které vám vydrží déle než dva měsíce.

Vaše PerlageFotogalerie