17.05.2019

Dámský klub PERLAGE se konal 2.5.2019 v Plzni, tentokrát na téma: Míchání antiage krémů podle individuální pleti. Příjemným bonusem byla ochutnávka nejlahodnější španělské šunky Joselito!

Květnový Dámský klub "Míchání antiage krémů 2019" měl úspěch

Dne 2.5.2019 se v Plzni konal další Dámský klub PERLAGE, tentokrát na téma Míchání antiage krémů - trendy 2019. Vyzkoušeli jsme si míchání krémů podle individuální pleti. Ochutnali jsme perlivé víno, ze kterého se kosmetika vyrábí a také jsme si pochutnali na nejlahodnější španělské šunce Joselito. Děkujeme všem ženám, které se Dámského klubu PERLAGE zúčastnily a opět vytvořily tradičně milou a přátelskou atmosféru.

Fotogalerii z akce si můžete prohlédnout na facebooku PERLAGE.

Kosmetika PERLAGE má díky vinné révě tyto příznivé antiage účinky proti stárnutí kůže:

  • Kosmetika PERLAGE obshuje RESVERATROL (polyfenol přítomný ve víně), což je molekula s antioxidačními vlastnosti, která je považovaná za nejlepší molekulu v boji proti stárnutí. Vinná slupka je v současnosti považována za jednu z nejlepších ochran před UV paprsky.
  • Cytosol udržuje a zvyšuje schopnost regenerace kůže. Extrakcí kmenových buněk vinné révy a jejich přidáním do kosmetiky Perlage získáme všechny užitečné vlastnosti resveratrolu, vinné slupky a cytosolu a vytvoříme tak jedinečný produkt excelentní kvality s krátkodobými, střednědobými i dlouhodobými výsledky.
  • CAVA má velké antioxidační vlastnosti. Resveratrol a základní stopové prvky obsažené ve španělském šumivém víně odstraňují volné radikály, které vyvolávají oxidační stres a odumírání buněk, čímž zabraňuje tvorbě vrásek.

Profesionální péče o pleť

Kosmetika Perlage je vhodná pro mastnou pleť, oční okolí, k projasnění pleti, na suchou pleť, na citlivou a nedokonalou pleť. Uživání kosmetických přípravků Perlage vám pomůže získat vitalitu, vitaminy, kosmetika má depigmentační, anticelulitidní, antiage a vyživující účinky. Nabízí řadu pro domácí péči (čistící mléko, aktivní krém, pleťové tonikum, relaxační krém, sérum na oční okolí, kosmetiku proti vráskám) a speciální oleje (argánie, růže vinná, měsíček).

Kontakt: PERLAGE

Telefon: +420 602 135 003
E-mail: info@perlage.cz
Facebook: https://www.facebook.com/perlagecr/
E-shop: www.perlage.czFotogalerie